Wideorozmowy

Kompletne rozwiązanie dla tego, co najważniejsze – dla prowadzenia korepetycji: połączenia wideo, obsługa kilku kamer, interaktywna tablica, możliwość wgrania zdjęcia i rysowania po nim oraz czat.

Kalendarz

Dzięki kalendarzowi masz wszystkie terminy lekcji pod kontrolą. Możesz opublikować informacje o swojej dostępności, które widzą uczniowie, więc nie ma już potrzeby odpisywania i odpowiadania na telefony z pytaniami o wolne terminy!

Chmura

Wszystkie przeprowadzone lekcje są zapisywane w chmurze, co umożliwia późniejszy dostęp dla Ciebie i dla ucznia. Nielimitowana przestrzeń dyskowa – dzięki temu możesz każdą lekcję wykorzystać później oraz analizować i stale ulepszać swoje zajęcia online!

Nagrywanie

Z naszą technologią możesz nagrywać swoje własne materiały dydaktyczne i pobierać je na dysk. Wszystko jest zapisywane w chmurze, gdzie masz nieograniczony dostęp. Materiały możesz później udostępniać we własnym zakresie lub dystrybuować na EDUI.

Statystyki

Statystyki monitorują różne aspekty Twojej działalności, dzięki czemu zawsze wiesz jak pozycjonowane są ogłoszenia, kontrolujesz finanse i wiesz jak korzystanie z EDUI przekłada się na efektywność prowadzonych lekcji i organizację biznesu.

Ogłoszenia

EDUI to także rynek ogłoszeń – nie ma potrzeby korzystania z innych portali, być dać się odnaleźć. Im więcej lekcji prowadzisz, tym lepiej pozycjonowane są Twoje ogłoszenia. Zintegrowany czat pozwala dogadać szczegóły i zakres lekcji.